20 ноя, 19:21
Политика
Запорожский мэр, отправлявший в Киев антимайдановцев, поздравляет с годовщиной революции
Бывший руководитель городской ячейки Партии регионов и городской голова по совместительству Александр Син поздравил всех запорожцев с годовщиной Революции Достоинства. На официальном сайте мэрии опубликовано обращение-поздравление от Александра Ченсановича: "21 листопада в нашій країні вперше відзначатиметься День Гідності та Свободи. Рівно рік тому у Києві зібрався другий Майдан, який переріс у Революцію Гідності. Події листопада 2013 року призвели до корінних змін у нашій країні. Це був час важких випробувань для всіх українців, які продемонстрували всьому світу своє прагнення свободи і реальної незалежності. Гідність і воля коштували нам дуже дорого – і досі ми платимо за них життями наших співгромадян. Бажаю вам, дорогі земляки, мужності, терпіння та найскорішої перемоги. Слава Україні!" Напомним, на выборы мэр шел от "Батькивщины", потом был безпартийным, позже получил партийный билет от регионалов. После завершения Майдана Сина из партии выгнали и теперь он называет себя внефракционным. Отметим, мэр лично провожал прошлой зимой поезд с антимайдановцами в столицу и вручал митингующим пайки в фирменных бело-голубых пакетах.
Другие новости
26 июл17:17
Популярные вкусы чипсов: как выбирают любимые закуски Полезное
26 июл07:29
Запоріжець влаштував стрілянину на базі відпочинку: є постраждалі Криминал
25 июл17:39
В Запоріжжі працівники "швидкої" затримали вбивцю і чекали до приїзда поліції События
25 июл13:21
Запоріжець увійшов до складу великої російської агентатури, яка готувала серію терактів Криминал
24 июл15:23
В Запоріжжі чоловік зарізав бабусю біля під’їзду будинку Криминал