23 янв, 10:05
События
Запорожцы помолились о героях Небесной сотни
В холле обладминистрации состоялась панихида по активистам, убитым год назад на Грушевского в Киеве. Вечером, 22 января, несколько десятков запорожцев собрались со свечами на первом этаже запорожской ОГА, чтобы помолиться на погибших геров Небесной сотни. Читайте также: Обіймися Україно: В Энергодаре на День соборности вышли с рушниками (ФОТО) Об этом на своей странице пишет запорожский журналист Андрей Рыбальченко: - Це так символічно… вшанування загиблих на Майдані активістів у холі Запорізької обласної державної адміністрації. Ця і подібні їй будівлі в багатьох регіонах України лишались регіональними форпостами Януковича, коли на Майдані вже проливалась перша кров 22 січня.
Другие новости
26 июл17:17
Популярные вкусы чипсов: как выбирают любимые закуски Полезное
26 июл07:29
Запоріжець влаштував стрілянину на базі відпочинку: є постраждалі Криминал
25 июл17:39
В Запоріжжі працівники "швидкої" затримали вбивцю і чекали до приїзда поліції События
25 июл13:21
Запоріжець увійшов до складу великої російської агентатури, яка готувала серію терактів Криминал
24 июл15:23
В Запоріжжі чоловік зарізав бабусю біля під’їзду будинку Криминал