23 июн, 14:26
События
В Запорожье работники заповедника выйдут порд мэрию
Работники заповедника "Хортица" намерены требовать у чиновников наладить транспортное сообщение с островом. В частности, горожане не могут добраться до комплекса "Запорожская Сечь", музея истории казачества и театра-лаборатории "Vie". Об этом рассказал директор заповедника "Хортица" Максим Остапенко: - Друзі! Минуло декілька років, як Запорізька міська рада ліквідувала сполучення громадським транспортом північної частини острову Хортиця (через арочний міст). Десятки звернень колективу, громадськості, доручення різних органів влади, включаючи Президента України проігноровані. Туристи, мешканці Запоріжжя, працівники установ розташованих на острові позбавлені можливості потрапити до музейних об,єктів Заповідника та прилеглих територій. Пикет состоится завтра, 24 июня, в 8.45 под стенами горсовета.
Другие новости
26 июл17:17
Популярные вкусы чипсов: как выбирают любимые закуски Полезное
26 июл07:29
Запоріжець влаштував стрілянину на базі відпочинку: є постраждалі Криминал
25 июл17:39
В Запоріжжі працівники "швидкої" затримали вбивцю і чекали до приїзда поліції События
25 июл13:21
Запоріжець увійшов до складу великої російської агентатури, яка готувала серію терактів Криминал
24 июл15:23
В Запоріжжі чоловік зарізав бабусю біля під’їзду будинку Криминал