17 июл, 09:18
Запорожье
Основатель конного театра: “За годы моей работы удалось завлечь в Запорожье миллионы иностранных туристов”
Юрий Копишинский не только мечтает, но и знает, как сделать так, чтобы через пару лет наш город заполонили миллионы туристов со всего мира. Во вторник, 16 июля, в Запорожье состоялась презентация относительно новой политической силы “Патриот”, которая по словам ее членов, возникла на постмайданной волне. В состав политсилы входят деятели культуры, военные, юристы и бывшие прокуроры. Кстати, по наполненности программы “патриоты” занимают первое место. На пресс-конференции представили единого мажоритарного кандидата от №74 округа Запорожья – основателя конного театра Юрия Копишинского. Говоря о своих мотивах, запорожский казак говорит: хочет сделать Запорожье центром туризма и успешно идет к этому вот уже 30 лет: “Я іду з партією “Патріот” єдиний у місті кандидат. Я народився патріотом, вся моя робота скільки я тут працюю (а кінний театр я створив у 90-х), мільйон туристів пройшло, в тому числі іноземних.Всі вони заходили на теплоходах до сусіднього Дніпра. А коли ми почали виступати, на всіх маршрутах написали про Запоріжжя “Козак-шоу”. Сегодня 90% глядачів – це школяри з усіх українських міст. Ми показуємо які козаки були сміливі, щоб вони пишалися своїми пращурами. Мрію, що Запоріжжя стане туристичною мекою. Уявіть тільки у нас є остров Хортиця, це місце сили, всі знають, тут стільки святилищ. Запоріжжя – це вже бренд! І я доводжу це все своє життя.
Кандидат считает, что все начинается с воспитания патриотизма: “Я вважаю, щоб стати патріотом, то треба закохати у свою історію: підлітка чи вже дорослу людину. Коли кожен її полюбить, а також мову, і культуру, це початок всього”. Говоря о том, почему “Патриоте”, Копишинский уверяет: нашел в партии все, что давно искал и не находил у других: “Моє останнє членство у партії було у ленінському комуністичному союзі молоді, а пропозицій поступало чимало від різних об’єднань, особливо козацьких – десятки, а може, сотні. Я відмовлявся. Але сьогодні знайшов ту силу, яку шукав, мені все подобається. Іншої патріотичної сили у нас нема. Всі називають себе патріотами, надягають вишиванки та грабують нещасних пенсіонерів”. Кстати, не так давно кандидат прошел полиграф и правдиво ответил на все каверзные вопросы о своих мотивах и жажде наживы.
Другие новости
26 июл17:17
Популярные вкусы чипсов: как выбирают любимые закуски Полезное
26 июл07:29
Запоріжець влаштував стрілянину на базі відпочинку: є постраждалі Криминал
25 июл17:39
В Запоріжжі працівники "швидкої" затримали вбивцю і чекали до приїзда поліції События
25 июл13:21
Запоріжець увійшов до складу великої російської агентатури, яка готувала серію терактів Криминал
24 июл15:23
В Запоріжжі чоловік зарізав бабусю біля під’їзду будинку Криминал