09 янв, 14:46
События

Жители Токмака собирают подписи против ликвидации района

В рамках децентрализации в Запорожской области должно остаться шесть или пять районов. Жители Токмака выступают за второй вариант.

Министерство регионального развития разработало проект нового административно-территориального устройства Запорожской области.

Он предусматривает 5 районов с центрами в Бердянске, Запорожье, Энергодаре, Мелитополе и Пологах.

Жители Токмака выступают против ликвидации своего района и предлагают оставить его 6-м. Местные жители уже обратились с заявлением к главе правительства и области.

На сегодня население Токмака составляет около 30 тыс. человек. Последние годы район имеет статус депрессивного населенного пункта.

Всего в Украине собираются оставить около 100 районов, сократил количество существующих почти в 5 раз.

 

 

 

 

 

 

дискутується питання: скільки сформують районів – шість (з Токмацьким) чи п’ять (без Токмацького)?
Як ми повідомляли раніше, на засіданні Робочої групи у Запорізькій облдержадміністрації більшістю голосів було схвалено варіант з шести районів (тобто з окремим Токмацьким).
Щоб не була проігнорована позиція жителів Токмака і Токмацького району, у Верховній Раді відбулася консультативна зустріч народного депутата України від нашого округу Павла Мельника, міського голови Токмака Ігоря Котелевського і кандидата на посаду голови РДА Аскада Ашурбекова з народним депутатом, головою підкомітету ВРУ з питань адміністративно-територіального поділу Віталієм Безгіним.
Результатом зустрічі стала чітка позиція голови підкомітету, що варіант шести районів не відкидається. Більше того, Віталій Безгін закликав колег-парламентарів займати державницьку позицію в питанні затвердження перспективних планів областей. Тим же, хто хоче «нарізати» території собі під виборчі округи нагадав, що реформа адміністративно-територіального устрою робиться на десятки років, а не під майбутні вибори, а усі депутати представляють народ всієї країни!
Нагадаємо, що також на Токмаччині триває збір підписів за збереження шостого Токмацького району. Петицію можна підтримати у електронний спосіб