17 янв, 12:29
Политика

Премьер-министр написал заявление об отставке

Алексей Гончарук написал длинный пост, в котором расхвалил работу Кабмина и Зеленского, после чего заявил, что идет в отставку.

Премьер-министр Алексей Гончарук написал заявление об отставке, которое передал президенту.  Теперь документ должен будет рассмотреть парламент:

В останні дні всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером.

Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда.

Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в Парламент.

Заявлению об отставке Гончарука предшествовали записи с совещания, которые слили в сеть. На них премьер-министр говорит, что полный профан в экономике и критикует Зеленского.