03 мар, 14:27
Политика

"Без объяснений поставили другого человека": в Токмакском районе скандал с назначением главы

Социльный "Лифт", который обещали в офисе президента, в случае с Запорожской областью, почти сразу сломался.

Все назначения демонстрируют, что главами районов назначают уже бывалых чиновников, либо просто "перетасовывают" их между районами.

Кандидат на пост главы Токмакского района Аскад Ашурбеков сообщил, что после 4 месяцев ожидания и после того, как он прошел все этапы конкурса, ему попросту отказали даже без объяснения причины:

Закінчився довгий шлях призначення голови РДА. Після чотирьох місяців очікування підпису Президента, ОДА без пояснень просто ставить іншу людину)) Вся ситуація смішна і по суті і по формі. Тотальна симуляція та профанація. В жовтні стартував проект Ліфт по відбору голів РДА. Мене цікавив свій Токмацький район. Я пройшов всі тести, конкурси, погодження ОДА (Віталій Туринок до речі рекомендував мене на призначення), потім було погодження Офісу Президента, потім Кабміну. А потім деякі люди в ОДА зрозуміли, що від мого призначення вони не отримують особистих вигод. Ну і напевне, багатьом не сподобалось, що ми відстоювали інтереси Токмаку та району. Тут погоджуюсь, нам опонувати важко))

Mykhailo Fedorov та проект Лифт, дуже прикро що прозорість закінчується в постах в інстаграм. І питання до Віталія Туринка.

Вам краще працювати з головами РДА від Блоку Петра Порошенка, людьми без ініціативи та компетенцій? У вас там точно все гаразд в ОДА? Рухаємося далі.

На сайте НАПК действительно появилась в качестве претендентки на должность главы Токмакского района Елены Шевченко. Чиновница возглавляет управление финансов.