22 мая, 12:24
События

"Меня это все достало": Буряк говорит, что открытие аэропорта специально затягивают

Мэр Запорожья Владимир Буряк эмоционально высказался о новом терминале аэропорта, который никак не могут открыть.

Со слов градоначальника, все дело в обычной бюрократии: в обладмиинстрации на подписи лежит титул строительства нового пассажирского терминала международного аэропорта. 

Буряк говорит, что это обычная формальность, но подпись никак не могут поставить последние полтора месяца, находя все новые отговорки.

Зрозуміло, що все це робиться для затягування введення терміналу в експлуатацію. Хоча аеропорт вже готовий відкритися. Але без формальних підписів керівництва ОДА та ДАБІ це зробити неможливо

Я постійно особисто намагаюся вирішити це питання, щоб отримати необхідні підписи, отримую у відповідь обіцянки, а потім знову все йде по колу.

М’яко кажучи, мене це все дістало! Місто власними силами реалізувало один із найбільших в Україні за останні роки проєкт, а замість підтримки ми отримуємо тільки палиці в колеса!

Все йде до того, щоб не дати нам запустити термінал «як Буряк обіцяв». Готую на сесію звернення з вимогою втрутитися в ситуацію до Президента, Прем’єр-міністра та Верховної Ради України. Де ж наші народні депутати, які відстоюють інтереси громади в столиці? Бо як доходить до реальних справ, то ніби всі ні при чому! А на вас зараз дивляться всі запоріжці.

Новый терминал запорожского аэропорта построили на кредитные 1,1 млрд. гривен. Сейчас он полностью готов к открытию, которое затянулось из-за карантина и бюрократических проволочек.