Ми знайдемо спосіб добудувати об’єкти, – Віталій Тишечко зустрівся з ошуканими інвесторами ЖК “Козак Сіті” та “Моноліт”
14 сен, 07:02
Выборы 2020

Ми знайдемо спосіб добудувати об’єкти, – Віталій Тишечко зустрівся з ошуканими інвесторами ЖК “Козак Сіті” та “Моноліт”

ТОВ «Інвестиційна будівельна компанія «Рассвет» понесе відповідальність за зрив термінів зі здачі в експлуатацію будинків у Запоріжжі, де були придбані квартири у рамках програми пільгового молодіжного кредитування. Але в першу чергу – ми повинні добудувати об’єкти і забезпечити людей житлом.

Про це заявив майбутній кандидат у мери Запоріжжя від політичної партії «Слуга Народу» Віталій Тишечко під час зустрічі з інвесторами проблемного будівництва – ЖК “Козак Сіті” та ЖК “Моноліт”. Зустріч відбулася 12 вересня поруч із будівельним майданчиком. Політик нагадав, що йдеться про півтисячі квартир і долі 400 сімей, які взяли кредити на придбання житла у вище названих ЖК.

Серед інвесторів є також учасники програми пільгового кредитування – це понад 50 сімей багатодітних, вимушених переселенців, учасників бойових дій та таких, які потребують поліпшення житлових умов.

Зі слів Віталія Тишечко, розв'язувати проблему потрібно якнайшвидше, адже скоро всі ці люди можуть просто залишитися без грошей і даху над головою.

Щоб завершити будівництво і забезпечити людей квартирами я готовий ініціювати програму на рівні міста як депутат міськради та на обласному рівні як заступник голови Запорізької ОДА. Ми знайдемо нового підрядника і ресурси. Можливо, із державного бюджету, – заявив Віталій Тишечко.

Нагадаємо, що будівництво ЖК «Козак Сіті» та ЖК «Моноліт» розпочалося ще у грудні 2016 року. Об’єкти повинні були здати в експлуатацію у 2018. Однак, декілька разів здачу квартир переносили, а наразі будівництво узагалі тимчасово зупинене.