02 июл, 18:31
Война

ЗСУ прорвали на Запоріжжі найміцнішу лінію оборони росіян

Найміцніша лінія оборони окупантів ,де росіяне сконцентркували максимальний ресур для гальмування ЗСУ, фактично подавлена.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив військовий оглядач Олександр Коваленко: "По Мокрих Ялах триває переважно дистанційна робота артилерії у напрямку Старомлинівки, яка є опорником вже по другій лінії оборони окупантів. Крім того, вогневе ураження здійснюється і по тиловій третій лінії, внаслідок чого іноді виносяться системи ППО. Також проходить процес вирівнювання правого флангу, з якого окупанти відійшли до 2-ї лінії вздовж опорників Орлинське-Любимівка-Новозлатопіль, залишивши в полях ВО "Шторм-Зек" та мобілізованих.

Тобто, сподівань на утримання цього сектору росіяни не мають. Читайте також: ЗСУ здійснили вдалий штурм в Запорізькій області: цікаві деталі операції Дуже схожа ситуація у районі населеного пункту Роботине. Доля населеного пункту може вирішитись найближчими днями, з урахуванням того, що ЗСУ в цьому районі вже ніщо по-справжньому не зупиняє.

 Смуга забезпечення у цьому напрямі продавлена, і окупанти розглядають варіант з відходом на новий рубіж, але є нюанс. У разі звільнення Роботине, окупанти "посипляться" по Новопрокопівці, Ільченкові та Солодкій Балці. Тобто, найлогічніше, окупантам слід би бігти одразу і не оглядаючись до Токмака. В іншому випадку, нічого хорошого на них у даній локації не чекає. У районі Малої Токмачки 38-а ОМСБр та БАРСи не справляються із утриманням тиску СОУ і у найближчій перспективі у напрямку Полог не виключаю того, що називається "Каскад".

Цей кульмінаційний момент вже оглянемо, особливо з урахуванням втрат окупантів та пропорційності ресурсу у локації. У цьому контексті цілком логічно виглядає пожвавлення Сил оборони у напрямку Дорожнянки та Марфопіля. Тобто тиск на Пологи зростатиме не лише з правого флангу, а й з півночі". Тож, віримо в ЗСУ та спостерігаємо за ситуацією.